Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 910 кв.м. Розрахований на 89 місць.

Функціонує 1 група: з 9-годинним режимом перебування дітей: з 7.30 до 16.30

На 01.01.2021 рік функціонує 1 інклюзивна (різновікова) група – 16 дітей.

Територія ЗДО та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Ігровий майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу розташовано спортивний майданчик площею та спортивне обладнання. Естетично оформлені квітники, висаджено декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Приміщення ЗДО затишні та мають естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт в приміщеннях закладу, водопостачання-централізоване, системи опалення - власна котельня.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, вогнегасники - 4 шт.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У закладі розміщенна ресурсна кімната. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музична акустична система, мікрофон, музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому, ізолятора на одне ліжко. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює медична сестра. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: дві електроплити, електроводонагрівач.

Пральня забезпечена, пральною машиною, прасками. Оснащенна обладнанням для зберігання чистої білизни.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 1 комп’ютером та 1 ноутбуком, 2 принтера, ламінатор, 1 телевізора, акустичною колонкою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету.

Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.