ПРО ЗМІНИ В ОПЛАТІ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ, ЩО ВИХОВУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ГАВРИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОВОРОНЦОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГАВРИЛІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЯСЛА САДОК»

Н А К А З

Від «____»_________ 20___ року № __

Про організацію харчування

та встановлення плати за

харчування для дітей в

Гаврилівському ДНЗ я/с

Відповідно до рішення Новоолександрівської сільської ради III сесії сільської ради восьмого скликання від 24.12.2020 року № 39 «Про організацію харчування та встановлення плати за харчування для дітей в закладах освіти Новоолександрівської сільської ради», відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 р.№ 1768-III; п.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» (із змінами та доповненнями), ч.3 ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операцій з надання яких звільняються від обкладання податком додану вартість», з метою збереження здоров’я дітей та забезпечення повноцінного харчування учнів та вихованців закладів освіти Новоолександрівської сільської ради:

НАКАЗУЮ:

1. Встановити з 01.01.2021 року плату за харчування дітей у ДНЗ в розмірі 28 грн :

50 % - сільська рада;

50% - батьки

2. Забезпечити організацію безоплатного харчування за рахунок бюджетних коштів:

- Дітей-сиріт;

- Дітей, позбавлених батьківського піклування;

- Дітей внутрішньо переміщених осіб та осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції;

- Дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- Дітей, для яких організовано інклюзивну форму навчання;

- Дітей, батьки яких є учасниками антитерористичних операцій, учасниками бойових дій та загинули під час виконання службових обов’язків у зоні АТО.

3. Надати пільги на сплату батьківської плати за харчування у ДНЗ – 50 % для дітей з сімей, які мають трьох і більше дітей до 18 років.

4. Підставою для надання пільг є заява одного з батьків (представника дитини) та підтвердних документів відповідно до переліку (додаток)

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о.завідувача ДНЗ я/с А.В.Жовтоног

Додаток

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

Які надаються для забезпечення безкоштовним харчуванням пільгових категорій дітей

1. Діти з інвалідністю:

- Копія медичного корінця або посвідчення дитини з інвалідністю.

2. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування:

- Рішення органу опіки або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленої батьківського піклування (копія).

3. Діти з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»:

- Довідку територільного управління соціального захисту населення про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

4. Діти, батьки яких є учасниками АТО/ООС (одним із перелічених документів):

- Копія посвідчення учасника бойових дій, яке видається органами Міністерства оборони України (за формою згідно з постановою КМУ від 12.05.1994 № 302 зі змінами);

- Довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил, забезпеченні їх проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України (для батьків, які на даний час проходять службу в зоні проведення операції Об’єднаних сил) (копія).

5. Діти, з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО/ООС:

- Довідка внутрішньо переміщеної особи (копія).

6. Діти з сімей, які мають трьох і більше дітей до 18 років:

- Копії свідоцтв про народження дітей.

В.о.завідувача ДНЗ я/с А.В.Жовтоног

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.